مجموعه مرغکده شما را به خرید بهترین تجهیزات مرغداری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم آبخوری کله قندی به قیمت درب کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مختلف آبخوری مرغداری چیست؟بهترین نوع آبخوری کدام است؟توزیع و پخش آبخوری کله قندی صادراتیخرید مستقیم آبخوری کله قندی به صورت عمده

با توجه به میزان مصرف آب روزانه طیور در مرغداری ها که بخشی از هزینه های سالن پرورش را شامل میشود فراهم نمودن آب سالم و تمیز نیز اهمیت ویژه ای برخوردار است، زیرا در عملکرد منفی پرندگان تاثیر بسزایی دارد.
برای خرید مستقیم آبخوری کله قندی به ارزان ترین قیمت و کیفیت درجه یک تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

خرید مستقیم آبخوری کله قندی به قیمت درب کارخانه

انواع مختلف آبخوری مرغداری چیست؟

انواع مختلف آبخوری مرغداری چیست؟برای تامین این نیاز مهم دو روش وجود دارد:

  1.  آبخوری دستی(غیر اتوماتیک)

آبخوری کله قندی : آبخوری کله قندی مرغداری ها توسط کارگران مجموعه انجام میشود و بیشتر برای جوجه های جوان کاربرد دارد.
ظرفیت این نوع  آبخوری ها بین 1.5 تا 4 لیتر است که با توجه به این مقیاس برای هر 1000 جوجه 6 آبخوری کله قندی مورد نیاز است. قابل ذکر است که استفاده از آبخوری هایی با تعداد بالا بازدهی بهتری نسبت به آبخوری بزرگتر با تعداد کم دارد.

آبخوری ناودانی: این روش با توجه به مصرف بالای آب و خطرات ناشی از قطع آب توصیه نمیشود. همچنین در این روش آبخوری مرتبا باید ضد عفونی و شستشو شوند.

      2.  آبخوری اتوماتیک 

آبخوری نیپل یا همان قطره ای: در این روش آب در زمانبندی مشخص از لوله ها میگذرد و بصورت قطره ای از سوپاپ ها خارج میشوند و درشاسی که در کنار هر قفس تعبیه شده قرار میگیرد. ضمن این که کاملا بهداشتی است و در  مصرف آب نیز مدیریت میشود.

آبخوری جامبو: این نوع آبخوری به میزان آب موجود در کفی آبخوری حساس است و میتوان ارتفاع آب و زمان قطع و وصل شدن آن را از طریق فنر موجود در آن کنترل کرد.

تقسیم میشود.

بهترین نوع آبخوری کدام است؟

بهترین نوع آبخوری کدام است؟حال سوال این جاست که بهترین آبخوری برای جوجه های تازه متولد شده چه روشی می تواند باشد؟

بهترین نوع از انواع آبخوری مرغداری ها روش کله قندی است، زیرا در این حالت طیور ارتباط مستقیم با آب دارد و به آسانی میتواند تغذیه کند.
کوچک بودن آبخوری در این روش یک ویژگی مهم است. 

این نوع آبخوری چون به صورت دستی توسط کارگران مجموعه انجام میشود هزینه ی پایین تری نسبت بقیه انواع آن دارد.
از دیگر مزایای این روش می توان گفت که رساندن واکسن به طیور سهولت انجام میشود.

توزیع و پخش آبخوری کله قندی صادراتی

توزیع و پخش آبخوری کله قندی صادراتیامروزه مجموعه ی بزرگ تولید آبخوری کله قندی مشتریان بزرگی را از بازار های خارجی از قبیل کشور های همسایه و کشور های حاشیه خلیج فارس جذب نموده زیرا محصولات از نظر کیفیت و عمر و دوام بالایی که دارند مورد توجه بسیاری از صاحبان مشاغل مریوطه قرار گرفته است و توانسته روند افزایشی سود تولیدکنندگان  را به دنبال داشته باشد و همچنین باعث رونق اقتصادی کشور نیز شود.

قابل ذکر است که این مجموعه توسط  سازمان حمایت از مصرف کننده نیز مورد تقدیر قرار گرفته است.

 از نکات مهمی که امروزه برای مشتریان حائز اهمیت است قیمت و کارایی محصولات می باشد که در مجموعه ما قیمت آبخوری کله قندی در بازار داخلی بی رقیب بوده از این رو همیشه مورد استقبال قرار گرفته است.

خرید مستقیم آبخوری کله قندی به صورت عمده

خرید مستقیم آبخوری کله قندی به صورت عمدهصاحبان کسب و کاری که به دنبال خرید آبخوری کله قندی به صورت دستی و یا اتوماتیک هستند میدانند که خرید عمده و مستقیم از تولید کننده به دلیل حذف واسطه ها قیمت پایین تری نسبت به بازار آزاد دارد که این مهم سبب کاهش هزینه های آنان میگردد و میتوانند قدرت خرید بیشتری داشته باشند.

امروزه آبخوری ها در انواع مختلفی تولید و طراحی و وارد بازار های جهانی شدند این تنوع باعث شده مشتریان بتوانند با توجه به نیاز و بودجه خود محصول مورد نظر را خریداری کنند. 

اگر قصد خرید مستقیم آبخوری کله قندی و یا آبخوری های اتوماتیک با بروز ترین سیستم های روز را دارید اما نمیدانید کدام یک برای کسب و کار و کارگاه شما مفید است، می توانید از متخصصان این رشته درخواست مشاور بفرمایید.

واحد فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه مرغکده شما را به خرید بهترین تجهیزات مرغداری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

1

یک پاسخ به “خرید مستقیم آبخوری کله قندی به قیمت درب کارخانه”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *